ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΘΟΥΝ ΓΚΟΛ

Καλημέρα. Το σημερινό πρόγραμμα είναι μικρό και άνευ στοιχηματικού ενδιαφέροντος. Με το… ζόρι κατάφερα να βρω τρία σημεία, οπότε ελπίζω να έχουμε περισσότερη δουλειά στο live

Στη Β Ιταλίας διεξάγεται ο αγώνας – μπαράζ ανάμεσα στην Κιέβο και την Έμπολι και το πρώτο πράγμα που παρατήρησα είναι ότι πέφτει η απόδοση του άσσου. Το κρατάμε αυτό αλλά προσωπικά σε τέτοιου είδους κρίσιμα ματς, συνηθίζω να επιλέγω το Χ του ημιχρόνου διότι ξέρω πολύ καλά πως οι αντίπαλοι φροντίζουν πρωτίστως να μην δεχθούν γκολ και ύστερα να σκοράρουν… (1.95 στην [eafl id=”21638″ name=”NOVIBET.GR” text=”NOVIBET.GR”])

Στη Μολδαβία η Κόντρου Λόζοβα έχει 7 ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια, με τέρματα 3-29! Μέσο όρο δέχεται πάνω από τέσσερα γκολ ανά αναμέτρηση και έτσι θα ποντάρω στο διπλό με το over στο αποψινό παιχνίδι της. Να θυμίσω ότι με την Σπεράντα είχαν συναντηθεί και στο κύπελλο και είχε ηττηθεί με το βαρύ 5-0 (4-0 ημίχρονο).

Θα κλείσουμε με έναν ακόμα συνδυασμό διπλού με over στην Κίνα και στην αναμέτρηση της Σενζέν με την Γκουανγκζού Εβεργκράντε. Οι φιλοξενούμενοι έχουν φτιάξει πολύ καλή ομάδα και ξεκίνησαν με τον ιδανικότερο τρόπο το πρωτάθλημα. Με την Σενζέν έχουν συναντηθεί λίγες φορές, αλλά όποτε βρεθούν αντιμέτωποι, κερδίζει η Γκουανγκζού, η οποία έχει 7 σερί νίκες. Οι δύο επιλογές μας λοιπόν είναι το διπλό με το over και το διπλό ημίχρονο – διπλό τελικό.

Καλή τύχη και τα λέμε στο live μέσα από το [eafl id=”12392″ name=”bookenemylive.com” text=”bookenemylive.com”].